Tarptautinis muzikos festivalis „Galapagai“, paskutinį liepos savaitgalį, unikalioje Zaraso ežero saloje suburs muzikos klausytojus mėgautis užsienio žvaigždžių „Röyksopp Dj Set“, „SIGMA Dj Set“, July Jones pasirodymais, o prie lietuviškos muzikos žvaigždžių desanto festivalyje jungiasi tokie vardai kaip Vaidas Baumila, Rūta MUR, Beatrich, „Despotin FAM“, Pijus Opera, Gamka, Ade, Alekna, „Meandi“, „Girių dvasios“ bei Kamuza ir „b4 u ask“!

Pirmą kartą festivalio „Galapagai“ sceną išbandys vienas žinomiausių ir talentingiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila! Neseniai pakvietęs į didžiausią savo karjeros šou „Žalgirio“ arenoje, šiemet susižėręs daugybę muzikos apdovanojimų liepos paskutinį savaitgalį atvyks ir į Zaraso ežero salą, tam kad su festivalio lankytojais galėtų pasidalinti savo nuoširdžiu bendravimu ir garsiausiais hitais!

Festivalyje „Galapagai“, pabudusi iš kaubojės sapno, pasirodymą surengs ir Rūta MUR! Šiuo metu analogų pasaulyje neturinti atlikėja kūrybinių inspiracijų ieškanti 80-ųjų romantiškoje melancholijoje, ką tik savo gerbėjams pristatė naujausią albumą „Prime Time“ ir rodos dabar pats tinkamiausias laikas atrasti šią nostalgišką muziką iš ateities! Festivalyje Rūtos MUR išskirtinis tembras išjudins klausytojų kūnus šokiui bei giliausioms emocijoms.

Pastarąjį kartą esanti tikra ne tik „superstar“, bet ir „rockstar“ lietuvių atlikėja Beatrich festivalio „Galapagai“ scenoje įrodė dar 2018 metais. O tada sekė daugybė koncertų visame pasaulyje, darbas su užsienio prodiuseriais, gyvenimas užsienyje bei ir nauji hitai. Ir štai po kelerių metų pertraukos, liepos paskutinį savaitgalį Beatrich pagausime festivalyje Zaraso ežero saloje, tam kad pasimėgautume jos rokenroline energija!

Prieš metus pirmą kartą pasirodęs festivalyje „Galapagai“ į jį sugrįžta ir Germanas Daškevičius – Gamka. Jau prieš metus pasidarė aišku, kad Gamka yra Ne toks, jo Rūmai – Miškai, o jo sielą skalauja Šaltos bangos. Pastarųjų metų jausmų sūkurį atlikėjas sudėjo į naujausią savo albumą „Uraganas“, kuriame iš coldwave-discorock evoliucionuoja į sythwave-punkdreampop muzikos skambesius, o juose atsiranda visko dar daugiau, nuo išgrynintos ir išdirbtos melodijos iki muzikinių motyvų kviečiančių įsisukti į gamtos stichijas kartu. Kartu jas, muzikos pavidalu, tikimės išgyventi ir festivalyje!

Dar kitokiu muzikiniu ritmu liepos paskutinį savaitgalį judėsime kartu su repo kolektyvu „Despotin FAM“. Kolektyvo šeima – prodiuseris ir aranžuotojas Vitalijus Vaiper, garso inžinierius ir tekstų kūrėjas Paulius Shmekla Sugintas, freestyle meistras Justas Liezhuvis Rudžianskas kartu yra išleidę keturis pilnus albumus, kelioliką singlų, o  „Galapaguose“ pažers nuo seniausių kūrinių iki albumo „Toli-Gražu“ hitų bei naujausios kūrybos! Tie, kas nors kartą buvo festivalyje jų pasirodymo metu, užtikrintai žino, kad verta!

Festivalyje „Galapagai“ kasmet galime išgirsti daugybės hip hop‘o scenos atlikėjų, šie metai ne išimtis! Be jau paskelbtų tokių vardų, kaip „G&G Sindikatas“, „8 Kambarys“, Konstantinas Lilas bei ką tik anonsuotų „Despotin FAM“ festivalyje bus galima mėgautis spalvingo reperio, kuriančio hip-hop/RnB muzikos žanruose – „Meandi“ kūryba, išgirsti jaunosios kartos repo atlikėjo Pijus Opera, kuris ką tik pristatė naujos kūrybos bei pasižymėjo neįtikėtinu rekordu – 10 valandų nenutrūkstama repo improvizacija. Festivalyje taip pat pasirodys viena svarbiausių Lietuvos repo figūrų, nepriklausomas muzikos kūrėjas – Ade, o taip pat Alekna bei Kamuza!

Judant nuo repo scenos, įvairiausių muzikos žanro pilnoje Zaraso ežero saloje bus galima atrasti ir nostalgišką pop/punk roką grojančią grupę „b4 u ask“, o dub/techno muzikos garsus skleis unikalus elektroninės muzikos projektas padėtas dar 2009 metais, talentingo atlikėjo Evaldo Azbukausko, įkvėptas Lietuvos gamtos, miškų ir senovės baltų kultūros ir daugeliui puikiai pažįstamas „Girių dvasios“ vardu.

Įspūdingi gamtos vaizdai, draugų būrys ir skirtingų žanrų muzikos ritmai. Tokią, paskutinio liepos mėnesio savaitgalio laimės formulę žada tarptautinis festivalis „Galapagai“, jau liepos 28-30 dienomis, didžiojoje Zaraso ežero saloje. Visos festivalio naujienos sugula: galapagai.lt