Ką norėtųsi prisiminti iš savaitgalio, praleisto geriausiame vasaros festivalyje? Ko gero, viską. Pateikiame dešimt beprotiškų pasiūlymų, kurie be abejonės suteiks puikių spalvų dviems nepamirštamiems vakarams „Galapaguose“.

Visi, vykstantys į festivalį „Galapagai“, turi žinoti esminius dalykus, kurie turi vertę Zaraso ežero saloje: kuo beprotiškiau pasipuoši savo palapinę, tuo lengviau ją rasi naktį tarp tūkstančio kitų ir sumuši savo sėkmės rekordus „Instagrame“. Kitas dalykas – susidraugauk su kaimynais ir gyvenimas palapinių miestelyje bus vienas didelis ir smagus nuotykis. Kuo daugiau naujų draugų festivalyje – tuo daugiau pliusų festivaliui. Naujos pažintys visada madoje. Ir – atvykusieji į „Galapagus“ visuomet randa gražią, tvarkingą vietą. Pasistenk, kad ji būtų tokia pati ir tada, kai salą paliksi. O tam, kad laimėtum selfių konkurse ir praleistum laiką su visais nykščiais į viršų, išlaisvink savo fantaziją!

1) Pirmiausia – festivalinis kostiumas. Merginos žino, kad ne visi bateliai skirti patogiam vaikščiojimui, kai kurie jų – tiesiog auka grožiui. Tai dar nereiškia, kad į „Galapagus“ verta vykti apsiavus neįveikiamo aukščio kojūkus (visi žino, kad festivalio apavas – botai, kaubojiški aulinukai, sandalai ar „Converse“ sportbačiai yra be konkurencijos). Bet nepatogumo faktorius, susijęs su festivalio kostiumu, yra tai, ką jūs lengvai iškęsite, jei ryšitės terminuotai pramogai: surengti efektingą blic-pasirodymą. Taigi, visi stadiono dydžio saulės akiniai, visų cukraus vatos spalvų perukai, karnavalinis makiažas, tiulio sijonai ir daug tokių spalvų, kokiomis išausti Peru indėnų pončų raštai užskaitomi iškart! Taip pat, kaip ir Kalėdų eglutės šviečianti girlianda: jei tėvai tave pavadino Egle – žinai, kaip atitikti šitą gražų vardą.

2) Muilo burbulai. Šiek tiek vandens ir muilo gali sukurti pasaką ir pelnyti daug dėmesio taškų. Todėl rankinėje vietoje cigarečių labai praverstų indelis muilo burbulų. Pūti – ir fotografuojiesi, pūti – ir fotografuojiesi. O jei muilo burbulų turi visos tavo kompanijos merginos, populiarumo burbulas nesprogs abi „Galapagų“ dienas.

3) Kažkas vogto, kažkas mėlyno, kažkas skolinto. Šie atributai iš amerikietiškų mergvakario filmų puikiai pravers festivalyje, jei kartu su jumis vyksta būsima nuotaka: puokštė mėlynų levandų / lubinų ar rugiagėlių arba lauko gėlių, iš nuotakos mamos slapta nuo būsimosios nuotakos pasiskolinta aštunto dešimtmečio suknelė (o dievai, kaip ją tai sujaudins!), ir – iš jos rankinės trumpam pasivogtas telefonas, kuriuo su kitomis mergaitėmis slapčia nufilmuosite pakvaišusiai juokingą sveikinimą. Bam – mergvakaris pavyko.

4) Vėliavos. Kiekviena normali Princesė yra turėjusi pilį su bokštais ir vėliavomis. Taigi, vėliavos, – į festivalį reikia atsivežti ir jų, idant palapinė atitiktų visus rūmų standartus ir – vėlgi – būtų lengvai atpažįstama iš tolo. O ten, kur Princesės, ten ir karūnos. Karūna daro gyvenimą festivalyje gerokai paprastesniu, faktas. 5) Pripučiama sofa. Tai jau toliau pažengusiųjų festivalinis atributas. BET – kas ir naujokei uždraus atsitįsti tokį beprotišką dalyką kaip sofa? O jei ir ne pripučiama sofa – tai gal milžiniškas pripučiamas flamingas? Ar puokštė spalvingų balionų, kurie galės „sekioti“ su jumis visur ir taip niekada nepasiklysite nuo savo kompanijos?

6) Vienaragis. Jeigu kam nors atrodo, kad tai – mitologinis gyvūnas, jie klysta. Tegul vienaragis keliauja į „Galapagus“ su jumis: ant marškinėlių, ant galvos, širdyje, ar kur tik norite.

7) Vanilės ar kramtomosios gumos kvepalai palapinei. Visi žino, kad festivalyje palapinės kažin kodėl antrą rytą įgauna pumos narvo aromatą. BET – jeigu jūs turėsite kuprinėje automobiliams skirtą kvapo „eglutę“ – turėsite ir šansą atsibusti malonaus aromato debesėlyje. Pastaba: visi degantys smilkalai šiuo atveju netinka, nes tai tiesiog pavojinga.

8) Skalbinių segtukai ir karoliai. Daug karolių, karoliukų, grandinėlių. Naudok juos kaip savo palapinės dekoraciją – tiesiog prisek skalbinių segtukais prie virvės, arba pasipuošk pati, nes per daug pasipuošusių žmonių „Galapaguose“ nebūna: juk tai festivalis, kuriame nereikia galvoti, ką pagalvos kiti.

9) Manikiūras. Žaismingos spalvos yra būtinos. O papildomai taškai atitieks toms, kurios įvertins, kad G.A.L.A.P.A.G.A.I yra devynios raidės ir jomis pasipuoš savo nagus. Ant dešimtojo beliks nupiešti širdelę ar grotažymę.

10) Telefono įkrovimo nešiojama stotelė. Visi žino, kad „Galapaguose“ tikrai bus ką fotografuoti, ir dvi dienas neišsikrovusi baterija – šiek tiek iš fantastikos srities. Todėl jei tik turi nešiojamą energijos šaltinį – pasiimk jį į festivalį ir galėsi užversti linksmomis nuotraukomis visą „Facebooką“, o be to, pravers susirašinėjant su naujais draugais!

Bilietai brangsta liepos 23 dieną. Juos įsigyti galima ČIA