Liepos 26-27 dienomis Meironių lygumoje, Palūšėje vyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai 2019“, kurio antroji diena jau tradiciškai prasidės nuo „Kitokių pasikalbėjimų“, ir tai taps pačia geidžiamiausia gazuoto vandens stikline su vitaminu C. Festivalio organizatoriai atskleidžia, kokie titanai šį kartą susitiks ant scenos.

Mantas Katleris kiek nerimavo, kad būsimasis pašnekovas, su kuriuo numatyta akistata „Kitokių pasikalbėjimų“ filmavime „Galapaguose“, kurį laiką nuo paties humoristo buvo slepiamas. Tačiau šiandien paslaptis atskleista: M. Katleris gaus progą pakalbinti nesveikai gerų kelionių agentūros „Pravalturas“ direktorių Vytautą Mikaitį. Tą, kurį krepšinio varžybų metu tiesioginiame eteryje aptarinėja komentatorius Vaidas Čeponis. Tą, kuris veda naują, sparčiai populiarėjančią internetinę laidą „Ant kilimėlio“ ir tą, kuris su bičiuliais sukūrė šimtus tūkstančių peržiūrų pelniusius viral reportažus apie karščio nualintą ar užpiltą Kauną:

Kauną ir dar kartą užpylė

Kaunas ir vėl užpiltas. Specialus reportažasPasiimk 30e pirmai nakvynei per Airbnb https://abnb.me/e/kK73Fc3QHX

Posted by PravalTuras on 2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

Paskutinį liepos savaitgalį Kaunas ir ne tik jis turi galimybę dalyvauti M. Katlerio ir V. Mikaičio „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ ypatingame festivalio „Galapagai“ atmosferiniame lauke (ar pils, ar karščiai alins, žiniose bus paskelbta jau greitai.)

„Kas neateis pasiklausyti „Kitokių pasikalbėjimų“ su legendiniu „Pravalturo“ direktoriumi, tai tam bus „Pravalfestivalis“. Tai čia jums kaip draugams patariu“, – sako M. Katleris.

„Nesu dalyvavęs jokiame festivalyje, todėl tikiuosi, kad „Galapagai“ bus tas, iš kurio ateityje bus sunku mane iškrapštyti. O „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu yra malonus iššūkis, kurio labai laukiu. Norėčiau, kad po šio renginio žmonės kalbėtų: „Kas tas bičas, kodėl aš jo iki šiol nežinojau?“. „Pravalturo“ direktorius atvyksta, bus linksma. Tikiuosi, Bingelis ir Šilanskas man sugebės atleisti, bet Katleris – juokingiausias humoristas 65,300 kv. kilometrų plote“, – teigia V. Mikaitis.

„Šįkart nusprendėme atsivežti sunkiąją artileriją – geriausią Lietuvos komiką ir garsiausią direktorių“, –  sako „Kitokių pasikalbėjimų“ prodiuseris Mantas Bertulis, kuriam šis kartas „Galapaguose“ – jau trečias iš eilės.

Nėra abejonių, kad šįkart „Kitokie pasikalbėjimai“ bus tikras rokenrolas ne vien dėl vedėjo ir pašnekovo dialogo, bet ir muzikinės projekto dalies: jos metu festivaliautojai šėls su vilniečių rokeriais „The Station“.

Bilietus platina galapagai.lt.