Australijoje gimęs, bet visą pasaulį, taip pat ir Lietuvą, savo namais laikantis unikalus atlikėjas, beatbox‘o šamanas DUB FX paskutinį liepos savaitgalį praleis Palūšėje – muzikos festivalyje „Galapagai“.

Praėjusį savaitgalį Palūšė jau parepetavo festivalį: ten buvo atidaryta ir akimirksniu nauju traukos objektu tapo „Galapagų“ organizatorių pastangomis atgimusi Valtinė su gyvos muzikos scena ir fantastiška prieplauka. Ten susirinkusi publika savaitgalio karščiu mėgavosi po visą ežerą pasklidusiose valtyse.

Taip bus ir liepos 26-27 dienomis, – beprotišką festivalio „Galapagai“ savaitgalį, kuris tobulai atitiks šeštadienio svečio – DUB FX gyvenimo būdą: po atviru dangumi tvyrantis nepažįstamų žmonių nepaprastas bendrystės ir draugystės jausmas, daug meilės, masžai rūpesčių, pagal muziką judantys tūkstančiai kūnų.

Įkvepiančio paprastumo australas galėtų gyventi savo vagonėlyje ant ratų, vien iš savo talento, kurį demonstruotų gatvėje, užsidirbdamas tiek, kad užtektų apsirengti ir pavalgyti. Bet likimas jam davė kur kas daugiau.

Unikalusis atlikėjas DUB FX tiesiog šamaniškai kuria muziką, įsuka bytą, įtraukia mulos kvietimą maldai, atkartoja povandeninius orkų pasikalbėjimus, murkdo klausytojus į nepažįstamų, įtraukiančių garsų jūrą, paklaidina savo vokalo aide.

Jo eklektiškas „Live Loopin BeatBox“ gali skambėti visur: terasoje ant vandenyno kranto, Paryžiaus stogų,  bulvare, didžiausių Europos festivalių aikštėse – bet kur. Tai visuomet priverčia sustoti. O tada jau negali atsiplėšti.

DUB FX tapo tuo, kurio kūrybą jau daugiau nei dešimtmetį seka milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau jis lieka ištikimas savo šaknims ir pavydėtinai sėkmingai generuoja nepriklausomą karjerą, kuriai neturi jokios įtakos komercinė reklama ar įrašų kompanijos.

„Aš tiesiog norėjau keliauti ir kurti muziką, taigi, 6-erius metus gyvenau savo autobusiuke ir rengiau muzikinius performansus gatvėse. Socialinė medija dar buvo toks naujas dalykas, kad tiesiog negalėjau numatyti, jog ji taps pagrindine mano karjeros platforma. Bet mano vaizdo klipai tapo „viral‘ais“, anksčiau nei pats tai pastebėjau. O tada prasidėjo visi tie koncertai didžiausiuose pasaulio festivaliuose ir svarbiausiose scenose!“ – sako DUB FX, kurio vaizdo įrašai peržiūrimi dešimtis milijonų kartų.

Įsitikinkite, kad nepraleidote jo naujausių regio žinučių „YouTube“ – jos sufleruoja, koks bus naujausias kūrėjo albumas, kurį DUB FX planuoja išleisti 2019 pabaigoje. „Galapagų“ didžiojoje scenoje jis taip pat pademonstruos savo įtraukiančią kūrybinę galią.

Festivalyje taip pat koncertuos IMDDB, Tommy Cash, „Lilas ir Innomine“, „G&G Sindikatas“, Tomas Sinickis, BA., Jazzu, Junior a, Free Finga ir daugelis kitų. Gerą nuotaiką čia kurs ir „Humoro klubo“ nariai, bus filmuojami „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu.

Festivalis „Galapagai 2019“ liepos 26-27 dienomis vyks naujoje vietoje – Palūšėje, Meironių lygumoje. Bilietus platina galapagai.lt.