Prieš šešerius metus pirmą kartą Lietuvoje apsilankęs Norvegijos elektroninės muzikos duetas „Röyksopp“ sugrįžta ir šįkart pasirodys Zaraso ežero Didžiojoje saloje vyksiančiame tarptautiniame muzikos festivalyje „Galapagai“!

Legendinis Norvegijos elektroninės muzikos duetas užgimė dar 1998 metais, labiausiai į Šiaurę nutolusiame Europos miestelyje Tromso. Abu „Röyksopp“ nariai Sveinas Berge ir Torbjornas Brundtlandas pradėjo eksperimentuoti su įvairiausiais elektroninės muzikos žanrais ir 2001 m. išleido debiutini albumą „Melody A.M.“, kurio sėkmė grupės vardą įtvirtino įtakingiausių elektroninės muzikos žvaigždžių sąraše ir ilgam! Galima tik priminti, kad muzikos kritikų bei melomanų itin mylimas duetas ne kartą pristatytas „Grammy“, „BRIT Awards“, „MTV“ apdovanojimuose, o jų įrašai pelnė platininius apdovanojimus, visi dueto studijiniai albumai susilaukė didelės komercinės sėkmės tiek Norvegijoje, tiek kitose šalyse. Būtent jie taip pat prisidėjo ir prie tokių atlikėjų kaip Robyn, Lykke Li, Karin Dreijer-Andersson (Fever Ray / „The Knife“) sėkmės, nes „Röyksopp“ nariai joms rašė muziką.

Įspūdingais pasirodymais garsėjantys „Röyksopp“ kaip pagrindinės žvaigždės pasirodymus rengė ir tokiuose žinomuose festivaliuose kaip „Coachella“, „Timeless Fest“, „On Air Festival“ bei daugybėje kitų, o šią vasarą savo muzikiniu šou žavės festivalyje „Galapagai“!

„Turėdami tokį keistą vardą, kurį daugumą žmonių neteisingai parašo arba ištaria, esam du norvegų keistuoliai, kurie jau įtvirtino savo vietą elektroninės muzikos industrijoje“,- užtikrintai teigia patys kūrėjai.

„Džiaugiamės, kad pagaliau ne tik festivalis grįžta  į savo namus – Zaraso ežero Didžiąją salą, ten kur ir užgimė daugiau nei prieš dešimtmetį, bet ir į savo muzikinį formatą, kuriame itin kokybiški muzikiniai vardai skambės bent keturiose muzikinėse scenoje ir labai džiugu, kad vienas tokių – legendiniai „Röyksopp“ !,- pasakoja festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

Išskirtinis „Röyksopp DJ Set“ skambesys, eksperimentiniai sintezatorių garsai, nardant tarp synth pop ir kraut rock sferų, vasaros įkarštyje, įstabios gamtos apsuptyje žada unikalų pasirodymą, visomis to žodžio prasmėmis! Dar daugiau festivalio „Galapagai“ pasirodymų jau netrukus!

 

Visos naujienos ir festivalio bilietai – galapagai.lt