Beprotiška energija pulsuojantis aktorius ir režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Vidas Bareikis liepos 29-30 dienomis susilies su publika Zaraso ežero saloje, kurioje vyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“. „Kantriai laukiau, kol ateis mano diena groti šiame festivalyje. Pagaliau iki jo prisikasiau“, – šypsodamasis sako Vidas.

Festivaliniai koncertai jam – vieni smagiausių. „Jų labiausiai laukiu, tiek dėl oro, tiek dėl žmonių nusiteikimo, tiek dėl publikos gausos ir energijos. Niekur kitur jos tiek negausi“, – patikina V. Bareikis.

 

Nors jis rimtai įsišėlsta bet kuriame savo koncerte, vis dėlto efektingiausi prisiminimai – būtent iš festivalių. „Atsimenu tokius įspūdžius: vieno festivalinio koncerto pabaiga vandenyje, įsibridus iki kaklo į ežerą su „Suicide DJs“… Beprotiška, gaivališka naktis kitame lokaliame festivalyje… Kiaurai šlapia scena ir elektra kratantys mikrofonai „selfmade“ festivalyje… Didžiulė scena ir puiki partnerystė su kitais atlikėjais didžiuosiuose Lietuvos festivaliuose… Žodžiu, atsiminimų daug ir noras juos papildyti dar nepatirtomis naujomis emocijomis – labai stiprus. „Galapagams“ žadu kaip niekada energingą, dviem būgnininkais patūrbintą programą, kelias naujas dainas, naują narį grupėje ir gerą gerą nuotaiką!“ – sako Vidas.

 

Festivalis „Galapagai 2016“ bus ypač didelis: net 8 scenos, 80 atlikėjų, 90 pasirodymų. Koncertuos ryškiausi, kūrybingiausi, įdomiausi šių dienų Lietuvos scenos atlikėjai, o dvi festivalio naktis vainikuos pasaulinės žvaigždės „Milky Chance“ ir „Gorgon City“.  Bilietus galima įsigyti festivalio puslapyje galapagai.lt arba „Tiketoje“.