Lapkričio 25-ąją Vilniaus koncertų salėje „Vakaris“ savo pasirodymą surengs bene įdomiausias šių dienų Estijos muzikos eksportas – Tommy Cash. Repo reiveriu vadinamas atlikėjas jau anksčiau paliko įspūdį išskirtinę fantaziją turintiems lietuvių scenos veikėjams – Vidui Bareikiui ir Mesijui. Šiandien skelbiama, kad jie praturtins Tommy Cash koncerto vakarą savo muzika.

Unikalusis Tommy Cash nepalieka abejingų savo ironišku požiūriu į aplinką. Paprastų kvartalo vaikinų naivias svajones praturtėti besitrinant kiemais jis sudeda į dainas ir paties surežisuotus vaizdo klipus, kurie, balansuodami ant vulgarumo ribos, pelnė autoriui šlovę internete. Panašu, kad Estijos atlikėjas rado savo vietą po saule, nes jau dabar yra geidžiamas didžiųjų Europos muzikos festivalių.

Vasarą koncertavęs lietuvių festivalyje „Galapagai“ Tommy Cash išties aukšta nata pristatė savo kūrybą. Nykščius į viršų po jo šou kėlė ir V. Bareikis, ir Mesijus. Dabar jie turės progą koncertuoti toje pačioje salėje tą patį vakarą.

„Prieš porą metų svarsčiau tokią mintį: jei islandai turi „Sigur Rós“, kurie pasauliui yra įdomūs būtent savo kalba ir autentika, tai kuo galėtume mes, baltai, patraukti pasaulio dėmesį? Gal nereikėtų bijoti savo regioninio angliško akcento? Gal reikėtų kalbėti apie mūsų postsovietines aktualijas? Ir tada po kelių mėnesių išgirdau apie Tommy Cash… Pirmiausia, supykau, kaip kartais idėjos sklando ore, ir kad „Easter Europe Gangster“ formatą kažkas užėmė. Bet „Galapaguose“ susipažinome su Tommy ir jis pasirodė labai paprastas, suprantantis savo amplua bičas. Todėl nusprendžiau, kad užimsiu „Last Baltic Rave Superstar“ vietą ir tikiuosi, kad su Cash‘u ateity ką nors ir kartu nuveiksime“, – šypsodamasis teigia V. Bareikis.

„Mačiau Tommy Cash pasirodymą seniai seniai Lenkijoje, kai jis dar buvo sąlyginai „low on cash“. Ir stebėjau pasirodymą šią vasarą Lietuvoje, kai jis jau tapo visišku rokstaru. Džiaugiuosi matydamas, kaip atlikėjas užaugo ir visapusiškai ištobulėjo. Bravo! O šiaip tai jis yra išties geras veikėjas, groja šviežią muziką ir turi gerų klipų. Pala, visai kaip ir aš!“ – sako Mesijus.

Tiek Vidas, tiek Mesijus visuomet sukuria šventę savo klausytojams. Lapkričio 25-ąją tokia šventė bus triguba, nes vakarėlį paauksuos Tommy Cash. Bilietus į renginį galima įsigyti puslapyje galapagai.lt