Gruodžio 29 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ karštą deep tropical house vakarėlį surengs austrai „Klangkarussell“, kurių gabalą „Sonnentanz“ žino visas pasaulis. Šiandien skelbiama, kokie Lietuvos didžėjai apšildys svečius.

„Kodėl muzika? Nes tai vienintelis magiškas dalykas, kurį sugebu“, – sako Few Nolder. Jis bus vienas tų, kurie gruodžio 29-ąją stos prie pulto „Lofte“.

Europos muzikos svetainėse lietuvis Few Nolder vadinamas paslaptingu prodiuseriu, kuriančiu turtingą, spalvingą, gilų garsą, išsiskiriantį melodiškumu ir galia.

„Melodingas deep house, kuris paliks įspaudą pasaulio elektronikos muzikoje. Few Nolder generuoja inspiraciją iš plataus stilių spektro ir grąžina įkvepiančias bangas masėms aistringų muzikos fanų. Viskas, ką jis groja, skamba solidžiai ir puikiai subalansuotai nuo aukščiausių iki žemiausių dažnių“, – rašoma „Decoded Magazine“.

„Nėra lengvo kelio – tu negali suklastoti savo įgūdžių. Laikai pasikeitė – dabar tau reikia visko aukščiausiame lygyje ir tai labai motyvuoja“, – muzikos prodiuserį cituoja attackmagazine.com.

Kitas vardas, kuris yra gero laiko garantas – The Sneekers, superpopuliarių „Neonkių“ vakarėlių šeimininkas. Jis taip pat apšildys „Klangkarussell“.

The Sneekers yra grojęs „Social Club“ Paryžiuje, „Mikz“ klube Berlyne, „Snowballin’“ Monrealyje, „Sala Be Cool“ Barselonoje, „Pratersauna“ Vienoje ir daugelyje kitų kultinių vietų.

Internetas pilnas jo puikių remiksų ir autorinių kūrinių. Vienas pastarųjų The Sneekers darbų – su Kaia įrašytas „All About The Bass“:

Gruodžio 29 dieną The Sneekers sukels ant kojų „Loftą“. „Kaip visada grosime tai, kas veža“, – sako jis.

Prie pulto prieš „Klangkarussell“ stos ir Utopius, įsitikinęs, kad house muzika yra dvasinis dalykas. „Tai turbūt geriausiai mano aistrą atspindintys žodžiai. Dievinu žaisti su garsais, iš skirtingų kūrinių kurti naujas kompozicijas. Nuo agresyvių žemųjų dažnių iki sielą virpinančių akordų, – mano repertuare rasite visko. Jaučiu sentimentus hip hopui, r’n’b, roko muzikai, tačiau house’as mane kabina labiausiai“, – sako Utopius.

Jis dievina tokius atlikėjus ir muzikos kūrėjus, kaip Billy Kenny, Tchami, „Rüfüs du sol“, Mason Maynard, „Solardo“, Flume, Malaa ir tuos pačius „Klangkarussell“.

„Grodamas gerą muziką jaučiuosi be galo laisvas ir tuo laisvumu užkrečiu kitus“, – teigia Utopius.

Visa ši elektroninė šventė su Few Nolder, The Sneekers, Utopius ir „Klangkarussell“ gruodžio 29 d. „Lofte“ įvyks po muzikos festivalio „Galapagai“ vėliava. Bilietus ČIA.