Festivalio „Galapagai“ kvietimu žiemos tarpušvenčiu į Lietuvą sugrįš australai „Pendulum“. Gruodžio 28 dieną jie surengs aukščiausio lygio d‘n‘b vakarėlį Vilniuje, stipriai atsinaujinusioje „Kablys + Kultūra“ erdvėje. Šiandien organizatoriai praneša, kam patikėta apšildyti australų legendas.

Tai bus trys didžėjai: latvis Urbanstep ir du lietuviai – Doctah Jahngle ir GrassHopper iš LRT OPUS radijo laidos „Baltijos Čempionai“.

GrassHopper pradėjo savo didžėjaus kelią būdamas 16-os: grojo mažuose privačiuose vakarėliuose progressive house ir hard electro. Tuo pat metu jis dirbo promoter‘iu ir bendradarbiavo su didžiausiais Vilniaus klubais. Sulaukęs 20-ies jis atrado break beat garsus ir netrukus po to – drum&bass. Grasshopper mėgsta eksperimentuoti su skambesiu ir įvairaisi žanrų postiliais, dėl ko kiekvienas jo pasirodymas tampa savitai unikalus ir verčiantis šokinėti.

Romas Giriūnas – vienas pirmųjų jungle muzikos didžėjų Lietuvoje, pažįstamas kaip Cr-edit aka Doctah Jahngle. Be to, jis yra drum&bass ir jungle radijo šou „Amen Brothers“ vienas įkūrėjų, pastaruosius trejus metus kartu su Grasshopper veda Baltijos Čempionų radijo laidą per LRT OPUS, skirtą laužytiems ritmams ir žemam dažniui. 

Per 20 metų Doctah Jahngle surengė bemaž 500 pasirodymų visoje vidurio Europoje, Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. Dalijosi scena su RCola, DJ K, J Bostron, Jacky Murda, General Levy, Demolition Man, PsychoFreud, David Boomah, Digital, Capital J, D.I.S., Boj Lucki ir kitais.

Geriausiai jį atspindi vienas žodis – Jahngle – nuo oldskūlinio jungle iki naujosios mokyklos ragga-jungle su daug energijos ir pozityvo bangų. Kiekviena melodija, kurią jis įsuka, keliauja iš širdies su aistra į džiungles.

Lietuviams, kurie apšildys „Pendulum“, gerai pažįstamas ir kolega latvis Urbanstep – 25-erių EDM didžėjus ir prodiuseris iš Rygos. Jis – vienas stipriausių Latvijos scenos žaidėjų.

Jo setų išskirtinumas – beprotiška, uždeganti energija. Bet kuris subžanras iš EDM, prie kurio jis prideda rankas, garantuotai privers šokti. Šitas šokių aikštelės karys visada pasiekia savo: publika išsitaško negyvai.

Šiais metais jis užbaigė istoriškai pirmąją savo turą per JAV ir pasiekė 10 milijonų kartelę „Spotify“ platformoje, taip pereidamas į naujų aukštumų zoną.

Urbanstep dalinosi scena su tokiais herojais kaip: Dieselboy, Reid Speed, Zardonic, The Qemists, Maduk, TwoThirds, Feint, NCT, Maztek, Muzzy, Dance With The Dead, DarkstepWarrior, Extra Terra ir daugybe kitų. Šįkart jis du broliais lietuviais dalyvaus neužmirštamam „Pendulum“ vakarėlyje Vilniuje.

Ši nuostabi naktis įvyks gruodžio 28 d. po „Kablys + Kultūra“ skliautais. Bilietus platina galapagai.lt