„Kitokie pasikalbėjimai“ yra žiūrimiausia pokalbių laida lietuviškame „Youtube“, kurios vaizdo įrašai jau yra peržiūrėti virš 10 milijonų kartų. Projektas prasidėjo 2014-ųjų pavasarį, ir per šį laiką jau įvyko net 55 „Kitokie pasikalbėjimai“. Milžinišką auditorijos susidomėjimą laida pelnė dėl išties kitokio žanro – kai pašnekovo niekas neįstato į rėmus, necenzūruoja žargono, o gvildenamų temų neskirsto į tinkamas ar netinkamas viešam eteriui.

Jankevičiaus pokalbių šou dalyvavo įvairių sričių garsenybės. Tai buvo ir profesorius Vytautas Landsbergis, ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, humoristai Mantas Katleris ir Mantas Stonkus, aktorius Mindaugas Papinigis, režisierius Tadas Vidmantas, šoumenas Marijonas Mikutavičius ir daugelis kitų.

Šįsyk „Kitokie pasikalbėjimai“ atvyks į muzikos ir pramogų festivalį „Galapagai“ ir, nėra abejonių, kad tai, kas vyks ant scenos, suteiks gerų emocijų visiems žiūrovams. O įdomiausia tai, kad šį kartą J. Jankevičius bus ne šou vedėjo, o būtent svečio vietoje. Kitas klausimas – kas gi jį kalbins.

„Apie vedėją galime atskleisti tik 3 faktus: jis turi barzdą, auskarų ir rimtą veidą“, – šypsodamiesi intriguoja organizatoriai.