Ore tebetvyranti vasario 16-osios euforija įkvepia planuoti ir kovo 11-osios išvakares: šeštadienį, kovo 10-ąją, Vilniaus menų fabrike „Loftas“ – britų žvaigždžių „Gorgon City“ karališkas vakarėlis, kuriame pakviesti dalyvauti ir kiti gerai žinomi didžėjai.

Prieš didžiuosius renginio svečius iš Šiaurės Londono, reziduojančius Ibizos klube „Amnesia“, sostinės „Lofte“ plokšteles suks Anna Hanna, sugebanti tobulai derinti energingą techno ir house, gilią psichodeliką ir grūvą. Rūpestingai parinkta muzika ir asmeninė elegancija visada verčia jos laukti.

Maskvoje gimusi Anna prie didžėjaus pulto stojo ir į šokių muziką pasinėrė dar 2007-aisiais. Paskui du metus keliavo po Aziją, gyveno Kambodžoje ir Tailande, o dabar savo namais gali laikyti Vilnių. Čia ji – klubo „Opium“ rezidentė, pati organizuoja renginius su Vakarų atlikėjais, tarp jų – ir populiarius techno vakarėlius „Resolute“. Lietuviai ją laiko vietine, bet Anna yra taip pat gerai žinoma ir geidžiama Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje.

Kitas svarbus vardas, kurį puikiai žino kiekvienas Lietuvos klubinėtojas, ir kurio muzika įkraus visus, belaukiančius „Gorgon City“ – Virus J (House of Virus)!

Jo įrašus leidžia geriausios pasaulio šokių muzikos įrašų kompanijos: „Ultra“, „Defected“, „Armada“, „Hed Kandi“, „Pacha“ ir „Toolroom“. Jo studijos duris varsto Sandy Rivera, Kevin Saunderson, Marshall Jefferson, Eddie Amador ir kiti. Jis savo pasirodymus rengia didžiausiuose pasaulio naktiniuose klubuose bei festivaliuose.

Du solinius albumus Lietuvoje ir šimtus originalių kūrinių bei remiksų visame pasaulyje išleidęs, o 2012-aisiais M.A.M.A nominuotas house muzikos kūrėjas yra ir „Freakin Radio“ laidos „Power Hit Radio“ eteryje vedėjas.

 

 

Ir dar vienas svarbus kovo 10-osios šokių aikštelės vardas – „The Sneekers“, neseniai išleidęs naują gabalą – „Hippo“. „Galima pasidžiaugti, kad eilėje – kitos 6 naujos dainos, kurios veikiausiai bus išleistos dar iki vasaros. Bus produkcijos ir radijo klausytojams, ir klubams. Bendradarbiaujame ir su užsienio atlikėjais, viena naujų dainų bus įrašyta su Bodhi Jones iš Kanados“, – pasakoja  „The Sneekers“ vėliavnešys Evaldas Mikalauskas.

„The Sneekers“ visada išsiskyrė aštriu skambesiu ir nors pastaruoju metu buvo išleista nemažai house, pop, radijo hitų, tokių kaip „Ghetto Superstar“ ar „Surf“ su Kaia, šiais metais muzika bus labiau orientuota į klubus ir underground‘o sceną.

Labiausiai su „The Sneekers“ siejamas dalykas – diskoteka „Neonkės“.

„Ir jau galiu pažadėti, kad šiais metais ruošiamas didžiausias „Neonkių“ įžiebimas vasaros festivalyje „Galapagai“, kuriame yra groję ir „Gorgon City“, – sako Evaldas. – Juos pažįstu nuo pat pirmo hito „Ready for your Love“, be kurio neapsiėjo nei vienas „The Sneekers“ vakarėlis ar pasirodymas. Šio dueto muzika padarė nemažą įtaką „The Sneekers“ skambesiui kelis pastaruosius metus. Tad, man atrodo, labai svarbu paspausti ranką savo favoritams. Seku juos socialinėje erdvėje ir visai nesvarbu – penktadienis ar pirmadienis, jų grojama muzika priverčia visus judėti ir kelti rankas į viršų.“

Bilietus į „Gorgon City: Kingdom“ renginį kartu us Anna Hanna, House of Virus ir „The Sneekers“ galima įsigyti ČIA