Šįryt iš Trakų į Zarasuose vykstantį festivalį „Galapagai“ atvažiavo krepšinio pasaulio žvaigždės – Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai. Juos pasikvietė laida „Kitokie pasikalbėjimai“ su Justinu Jankevičiumi. Kaip ir galima buvo nuspėti, pokalbis buvo ypač juokingas, o jį stebėjusi milžiniška auditorija sužinojo daug negirdėtų dalykų.

„Kaip jaučiamės? Labai gerai – šiandien kaip tik sužinojome, kad netekome darbo“, – nuo pirmo sakinio ant scenos Lavrinovičiai laimėjo publikos dėmesį ir jo neprarado visas dvi valandas. Pokalbio metu paaiškėjo, kad šiemet jie tapo diplomuotais bakalaurais, o mokykoje vienas ruošdavo pamokas už du, o kitas už abu eidavo į pasimatymus.

„O kuris iš jūsų – neplanuotas?“ – mestelėjo J. Jankevičius. Broliai pasinėrė į diskusijas ir nutarė, kad apie tai reikėtų paklausti trečio brolio. „Turim dar vieną brolį, glušą“, – priminė jie, ir netrukus tas trečiasis pasirodė ekrane – Mantas Katleris. Humoristas klausė brolių, kaip toliau klostysis jų karjera, ir kur jam už jų pinigus teks gyventi.

Rimto atsakymo į šį klausimą Lavrinovičiai kol kas neturi. „Bet dar galėtume pabėgioti kur nors netoli namų“, – sakė jie, atskleidę ir tai, kad krepšinis nebuvo jų pirmasis sportas: Darjušas ir Kšyštofas lankė ir plaukimą, ir ušu treniruotes, „kokias keturias“. Klausiami apie laimėjimus aikštelėje jie nuoširdžiai gyrė vienas kitą. Pagyrimų teko ir žmonoms – vyrai valgo net ir jų pagamintus žuvies kotletus, kurių negali pakęsti J. Jankevičius. Žinoma, abudu nepraleido galimybės ir tradiciškai įgelti vienas kitam. „Ar egzistuoja ateiviai? Na, pažiūrėjus į brolį, nekyla klausimų“, – dėstė Darjušas.  

Netrukus jie ir vėl pūtė į vieną dūdą, kai kalba pasisuko apie naktinius Panevėžio klubus. „Nesame buvę nė viename, tikrai“, – tvirtino jie. „Gerai, tuomet paklausiu – o kurį naktinį klubą jums rekomendavo Jasaitis?“ – klausė J. Jankevičius. Bet šie sutartinai tvirtino, kad Simas Jasaitis yra labai profesionalus, rimtas žmogus ir klubuose nenaktinėja.

O štai jeigu jie kada nors laimėtų 200 milijonų eurų, tai bent 5 tūkstančius išleistų baliui. „Pakviestume visus jus!“ – pažadėjo publikai, kuri karštą šeštadienį džiugiai reagavo į tokį pasiūlymą. Vienas festivaliautojų netgi užsimanė brolių parašo ant veido. Kšyštofas nutarė išpildyti jo prašymą.

Po pasikalbėjimų su Justinu, krepšininkai buvo geros nuotaikos. „Jūs esate fantastiški“, – komplimentų jiems nestokojo laidos vedėjas. „O kokia chebrytė susirinkusi! Ir oras koks geras! Mes čia – pirmą kartą, bet kadangi dabar esame bedarbiai, tai galėsime dažniau važinėti į festivalius“, – juokavo Lavrinovičiai.

„Kitokie pasikalbėjimai“ ne tik šauniu pašnekesiu pradžiugino susirinkusius: laidos muzikinėje dalyje buvo pristatyta maloni staigmena – grupė „Colours of Bubbles“.

Muzikiniai pasirodymai šiandien ir toliau kilnos visas penkias festivalio „Galapagai“ scenas. Didžioji šio vakaro žvaigždė – Jose Gonzalez. Taip pat programoje – „Sub Focus DJ Set & ID“, „Lilas ir Innomine“, „Beissoul & Einius“, Vidas Bareikis ir daugelis kitų.