Liepos 29-30 dienomis Zaraso ežero saloje susirinkusieji galės pasinerti į neblėstančio populiarumo Vilniaus didžėjų „The Sneekers“ diskoteką „Neonkės“, kurioje gros ir žvaigždės iš Prancūzijos – „Beatangers“.

 

Prancūzai Nicolas Dujardin ir Adrien Callier projektą „Beatangers“ pradėjo 2013-aisiais. Jų vizitine kortele tapo kietų bytų, vintažinių devintojo dešimtmečio sintezatorių ir urbanistinių garsų lydinys.

Didžėjų abipusis supratimas ir neblėstanti aistra pavertė darbą lengva užduotimi. Todėl „Beatangers“ greitai įsitvirtino topuose, jiems palankumą rodė net ir tokios žvaigždės kaip Boy George.

Diskotekos prisipildė jų muzikos: „Bad Girl“, „Nigga Who“, „Let Me See Your Hips“ – tai tik keli gabalai, šovę į patį dangų.

Liepos 30-osios naktį prancūzai stos prie pulto festivalyje „Galapagai“ ir kels elektroninę audrą didžiausiame neoninių dažų vakarėlyje „Neonkės“, kurį jau ne vienerius metus rengia sostinės didžėjai „The Sneekers“.

 

Visi jų vakarėliai būna sausakimši, o ištaškyta neoninių dažų paletė nuspalvina atsiminimus ilgam. „Dažai nusiplauna – įspūdžiai lieka“, – sako didžėjai.

Šiemet festivalis „Galapagai 2016“ bus rekordiškai didelis. Net 8 scenos, 80 atlikėjų, 90 pasirodymų. Bilietus galima įsigyti festivalio puslapyje ir „Tiketoje“.