Pharrellas Williamsas „Chase & Status“ vadino pačiais įdomiausiais prodiuseriais. Jų gerbėjais tapo reperiai Jay-Z bei Snoop Dogg‘as. Pašėlusių britų karjeros keliai nuolat susipindavo su analogiškos energijos tėvynainiais ir praktiškai broliais „The Prodigy“. Tai, kad jų pultai, kuriais įsukamos elektroninės muzikos garbinimo apeigos, vėl grįžta į Lietuvą – jau didelė šventė.

Patys „Chase & Status“ švenčia 17-uosius gyvavimo metus, per kuriuos išleido 4 puikios kritikos sulaukusius albumus, galybę singlų, remiksų ir originalios produkcijos, skirtos kitiems atlikėjams. Jie skersai išilgai išmaišė pasaulį su savo gyvais šou ir DJ setais, po vieną ir kartu. Pasirodymų geriausiuose klubuose ir festivaliuose buvo tiek, kad neužtektų jų kūnų visoms datoms ir pavadinimams ištatuiruoti.

Per pasaulį didžėjai veža savo šaknis iš 90-ųjų džiunglių, rytojaus šokių aikštelėse pažadindami tą jausmą, kas vyko klubuose, kai juose pradėta groti taip giliai vibruojančią muziką. „Jungle music“ yra žanras, išskaptavęs jų gyvenimo medyje stulbinančią karjerą, ir „Chase & Status“ vaikinai toliau sėkmingai darbuojasi savo gremžikliais.

Originalias kompozicijas šie muzikos prodiuseriai įrašinėja Jamaikoje – prie ištakų šaltinio, dirba su vietiniais kūrėjais ir ieško organiško garso, tyros energijos bei nefiltruoto gero vaibo. Rezultatai veda iš proto reiverius visame pasaulyje. Taigi, laikykitės tvirtai „Galapagų“ šokių aikštelėje!