Apashe – 24-erių muzikos prodiuseris iš Briuselio, šiuo metu savo namais vadinantis Monrealį. Nuo pat 2011-ųjų, kai pasirašė sutartį su „Kannibalen Records“, jis paleido galingą seriją žemų dažnių himnų, kurie liudija prodiuserio meistrystę, kuriant garso dizainą ir kito lygio samplus.

Tokie kūriniai kaip „Skeleton  Dance“ ir „Tank Girls“ pristato tobulą Apashe klausą, kai tenka išpliekti geriausius vakarėlio hitus. Tuo pat metu jo hibridinį stilių puikiai iliustruoja milijonų klausytojų dėmesio sulaukę hitai „Good Bye“, „I‘m A Dragon“ ar „Trap Requiem“. Tarptautinį pripažinimą jis pelnė su „No Twerk“, o „Adidas“ reklamos kampanijai sukalė „Battle Royale“. Paskui buvo ir HBO, ir „Sony“, ir daug kitų monstriškų prekės ženklų, vertų pagarbiai nukelti „full cap‘ą“.

Savo unikaliuose pasirodymuose Apashe virtuoziškai sujungia puikius didžėjų Excision ir Snails, reperės Iggy Azalea ar amerikiečių hiphopo dueto „Ying Yang Twins“ kūrinių remiksus su originaliais, dar niekur neišleistais gabalais, tuo pelnydamas publikos susižavėjimą Europoje, Australijoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje… O, taip – greitai ir Lietuvoje, „Galapaguose“.